Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Rydułtowy
62800.00 PLN
Sprzedaż
pow 1256.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-535
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 1256.00 m2
Cena: 62800.00PLN (50.00 PLN/m2)
Opis oferty
Spokojna okolica, urokliwe tereny, wymiarowa działka, dostęp do mediów ? Jeśli tego szukasz - zapoznaj się z tą ofertą !

Działka budowlana o powierzchni 1256 m2 i wymiarach 35 metrów x 36 metrów zlokalizowana jest w Rydułtowach przy ul. Wjazdowej - dzięki temu wszędzie blisko:

-szkoły,
-przedszkola,
-sklepy,
-centrum.

Działka o regularnym kształcie (widać na załączonym zdjęciu), płaska, z małym budynkiem gospodarczym (nie trzeba inwestować w garaż na narzędzia, przy budowie domu).

Parcela w bardzo spokojnym miejscu (najbliższy dom jest położony ok. 35 metrów licząc od środka działki).
Działka posiada dostęp do:

-woda (kolor niebieski na złączonej mapie),
-prąd (kolor czerwony na załączonej mapie),
-kanalizacja (kolor brązowy na załączonej mapie).

Dojazd do posesji drogą asfaltową, później ostatnie ok. 80 metrów na zasadzie służebności drogowej.

Działka posiada Księgę Wieczystą - czystą, bez obciążeń.

Serdecznie zapraszamy na prezentację !Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej.

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
511-511-016
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

Kredyty
Kredyty

Rynek usług bankowych w Polsce zmienia się błyskawicznie a w gąszczu ofert trudno znaleźć tę najwłaściwszą - dlatego u nas znajdą Państwo specjalnie wyselekcjonowaną dla naszych Klientów ofertę kredytów na zakup nieruchomości.

Rabaty
Rabaty

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy innowacyjny Program Rabatowy, dzięki któremu zaoszczędzą Państwo nawet 35% na materiałach i usługach budowlanych - jest to propozycja zupełnie niedostępna w konkurencyjnych biurach.

Foldery
Foldery

Oferowane przez nas nieruchomości reklamujemy nie tylko za pośrednictwem Internetu, prasy, gablot, tablic LED, telebimów i wyświetlaczy LCD - znajdą je Państwo także na naszych ulotkach - drukowanych w ilości kilku tysięcy sztuk miesięcznie.

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie i okolicznych miejscowościach