Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Gorzyce
55000.00 PLN
Sprzedaż
pow 1036.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-566
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Gorzyce
Powierzchnia: 1036.00 m2
Cena: 55000.00PLN (53.09 PLN/m2)
Opis oferty
DZIAŁKA NUMER 1

Działka budowlana położona w Gorzycach - idealna pod budowę domu jednorodzinnego.

*urokliwy teren
*cisza i spokój
*bezpośredni dostęp do drogi publicznej - asfaltowej
*media przy działce - prąd, woda, gaz, kanalizacja
*super wymiary 26 x 40 m
*teren idealnie płaski,
*brak wysoko osadzonych wód gruntowych
*miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na budowę domu jednorodzinnego z każdym rodzajem dachu - od płaskiego po duże skosy

Działka posiada łączną powierzchnię 1036 m2, a dzięki swojemu położeniu zapewnia szybki dojazd do Wodzisławia, Rybnika, Czech, wjazdu na autostradę A1.

Zapraszamy do zapoznania się z zdjęciami oraz WIRTUALNYM SPACERZE po działce.

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej.

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach