Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Mieszkanie
Wodzisław Śląski
90000.00 PLN
Sprzedaż
pow 48.75 m2
2 pokoje
Numer oferty: NOH-MS-569
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Wodzisław Śląski
Powierzchnia: 48.75 m2
Cena: 90000.00PLN (1846.15 PLN/m2)
Opis oferty
Przestronne, słoneczne M3 w Wodzisławiu Śląskim może być Twoje! Już po remoncie, wymaga tylko ostatnich szlifów, do tego dobrze naświetlone, ustawne i niegenerujące dużych kosztów utrzymania. To tutaj możesz znaleźć swój własny kąt!

Mieszkanie posiada nowoczesny układ, duży hol prowadzi nas wprost do kuchni, która częściowo otwarta jest na salon - to tutaj idealnie będzie pasować rogówka, stolik i TV. Dodatkowym atutem jest mały balkon - wyjdziesz na niego wprost z salonu.

Druga część mieszkania to sypialnia, mała lecz ustawna, wstawisz tutaj łóżko, szafę (najlepiej będzie pasować taka pod zabudowę), biurko czy też mały stolik nocny.

Ostatnim już pomieszczeniem jest łazienka - w całości po remoncie, z nowymi kafelkami, wanna oraz toaletą. Wszystko jeszcze nowe, prawie nieużywane. Mieszkanie ogrzewane jest dzięki miejskiej sieci ciepłowniczej, w formie ryczałtu.

Mieszkanie usytuowane w kamienicy, na drugim piętrze, dodatkowo posiada strych. Przed budynkiem znajduje się parking dla samochodów.

Serdecznie zapraszamy na prezentację !

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej.

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
511-511-016
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

Kredyty
Kredyty

Rynek usług bankowych w Polsce zmienia się błyskawicznie a w gąszczu ofert trudno znaleźć tę najwłaściwszą - dlatego u nas znajdą Państwo specjalnie wyselekcjonowaną dla naszych Klientów ofertę kredytów na zakup nieruchomości.

Rabaty
Rabaty

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy innowacyjny Program Rabatowy, dzięki któremu zaoszczędzą Państwo nawet 35% na materiałach i usługach budowlanych - jest to propozycja zupełnie niedostępna w konkurencyjnych biurach.

Foldery
Foldery

Oferowane przez nas nieruchomości reklamujemy nie tylko za pośrednictwem Internetu, prasy, gablot, tablic LED, telebimów i wyświetlaczy LCD - znajdą je Państwo także na naszych ulotkach - drukowanych w ilości kilku tysięcy sztuk miesięcznie.

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie i okolicznych miejscowościach