Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Rydułtowy
87900.00 PLN
Sprzedaż
pow 800.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-821
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 800.00 m2
Cena: 87900.00PLN (109.88 PLN/m2)
Opis oferty
*** REZERWACJA ***

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową (wykonany fundament i szambo) - wszystko widoczne na zdjęciach - ocieplenie i izolacja fundamentu, zrobiony drenaż, działka przygotowana pod budowę.

Teren bardzo cichy i spokojny, bardzo zaciszne miejsce, obok luźna zabudowa jednorodzinna.

W odległości ok. 300 metrów od działki ma powstać tężnia solankowa oraz ma zostać zagospodarowany zalew pod tereny rekreacyjne. W odległości ok. 200 metrów znajduje się kino, teatr (Rydułtowskie Centrum Kultury), szkoła podstawowa, przedszkole, supermarkety, sklepy, przychodnia, przystanek PKS. Znakomita lokalizacja!

W cenę zakupu działki wliczone są wszystkie koszty związane z pozwoleniem na budowę tj.

-cena projektu, który można przejąć - oczywiście istnieje możliwość modyfikacji projektu,
-opłacony kierownik budowy,
-dwa operaty szacunkowe (koszt ok. 2000 zł - potrzebne dla banków celem uzyskania kredytu na budowę).

Serdecznie zapraszamy na prezentację na żywo!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach