Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Dom
Gaszowice
229000.00 PLN
Sprzedaż
pow 200.00 m2
6 pokoi
Numer oferty: NOH-DS-826
Typ nieruchomości: Dom
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Gaszowice
Powierzchnia: 200.00 m2
Cena: 229000.00PLN (1145.00 PLN/m2)
Opis oferty
Duży, dwurodzinny dom wolnostojący w Czernicy.

Dom dwukondygnacyjny, duży, przestronny znajduje się w Czernicy i posadowiony jest na dużej (3010 m2) działce. Na całość powierzchni składają się dwa poziomy mieszkalne oraz piwnica i poddasze.

Oba poziomy mieszkalne posiadają ten sam układ pomieszczeń: duży przedpokój, 3 duże pokoje, kuchnia oraz łazienka. Wszystkie pomieszczenia są ustawne, dobrze naświetlone i z możliwością adaptacji pod własne potrzeby.

Dom nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny - wspólna klatka schodowa z której można wejść do części na parterze lub po schodach do części na piętrze.

Dom wymaga remontu/odświeżenia. Co najważniejsze - jest zadbany, czysty i niezniszczony.

Na działce znajduje się jeszcze garaż wolnostojący z częścią gospodarczą. Budynek ogrzewany centralnie piecem na węgiel, woda ciepła z bojlera.

Blisko do sklepu, szkoły, przedszkola, boiska, przystanku PKS.

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach