Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Dom
Rydułtowy
169000.00 PLN
Sprzedaż
pow 250.00 m2
8 pokoi
Numer oferty: NOH-DS-828
Typ nieruchomości: Dom
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 250.00 m2
Cena: 169000.00PLN (676.00 PLN/m2)
Opis oferty
Na sprzedaż budynek w Rydułtowach przy ul. Bema z bardzo dużym potencjałem. Można go zaadaptować pod dom mieszkalny, podzielić na mieszkania i wynajmować, bądź też prowadzić dochodową działalność gospodarczą w części budynku, a piętro wykorzystać jako mieszkanie!

Z powodu swojej lokalizacji, możliwości parkowania na przed budynkiem czy też na publicznym parkingu przy ulicy, bliskości centrum miasta, targowiska, supermarketów, budynek można w maksymalny sposób wykorzystać.

Budynek duży, parter w całości obecnie przystosowany pod działalność + garaż który można zaadaptować. Piętro oraz poddasze w całości przygotowane pod cele mieszkalne. Na całość powierzchni mieszkalnej składają się 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki i 2 przedpokoje.

Idealne miejsce np. pod gabinety lekarskie, kosmetyczne, salon fryzjerski, handel czy też gastronomię.

Możliwość podłączenia do gazu (biegnie przez działkę) oraz kanalizację (znajduje się w ulicy).

Możliwość negocjacji ceny!

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach