Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Wodzisław Śląski
103000.00 PLN
Sprzedaż
pow 1509.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-834
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Wodzisław Śląski
Powierzchnia: 1509.00 m2
Cena: 103000.00PLN (68.26 PLN/m2)
Opis oferty
Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej okolicy w Wodzisławiu Śląski przy ul. Owocowej.

Teren w całości przeznaczony pod zabudowę mieszkalną o wymiarach 30 metrów szerokości na 50 metrów długości.

Działka posiada dostęp do prądu (słup z linią energetyczną niskiego napięcia znajduje się zaraz przy działce) oraz wody (przyłącze wraz z zmontowanym już licznikiem są na działce - można korzystać od zaraz). Teren płaski, o regularnym kształcie (prostokąt). Działka znajduje się w otoczeniu nowych domów - bardzo ładna i zadbana okolica.

Dojazd do posesji drogą utwardzoną (zjazd z drogi asfaltowej), szeroki i prosty.

Teren bardzo urokliwy, zapewnia bardzo szybki dostęp do szkoły, centrum miasta, innych okolicznych miejscowości, sklepu spożywczego czy też przystanku PKS.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej.

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach