Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Dom
Rydułtowy
95000.00 PLN
Sprzedaż
pow 100.00 m2
6 pokoi
Numer oferty: NOH-DS-858
Typ nieruchomości: Dom
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 100.00 m2
Cena: 95000.00PLN (950.00 PLN/m2)
Opis oferty
*** REZERWACJA ***

SPECJALNA OFERTA - 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO PRZY ZAKUPIE TEJ NIERUCHOMOŚCI!
Na sprzedaż dom do remontu w Rydułtowach przy ulicy Krzyżkowickiej. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 638 m2. Dom podłączony jest do wody, prądu oraz kanalizacji. Tak naprawdę jest to bardzo dobra oferta, ponieważ za cenę zakupu działki, zrobienia projektu oraz podłączenia mediów mamy już gotowy dom, który trzeba tylko wyremontować - jest to oszczędność przede wszystkim czasu (ok. pół roku załatwiania spraw formalnych oraz trzy miesiące budowania do stanu surowego) i pieniędzy (bardzo duża oszczędność, gdyby chciało się wybudować dom do stanu surowego).

Dom o powierzchni ok. 100 m2 składa się z dwóch poziomów mieszkalnych (parter oraz poddasze). Na parterze mieszczą się 3 duże pokoje, wszystkie z oknem, 2 przedpokoje (jeden można spokojna zlikwidować i dzięki temu powiększyć jeden z pokoi), kuchnia oraz toaleta. Poddasze to obecnie wolna przestrzeń, spokojnie można tutaj wygospodarować 3 duże pokoje, jak i również dodatkową łazienkę. Budynek w całości murowany z cegły, rok temu położona na dachu nowa papa termozgrzewalna.

Działka w kształcie prostokąta, idealna dla kogoś kto oczekuje od swojego domu niskich kosztów utrzymania i niedużego nakładu pracy przy jego utrzymania. Mamy tutaj fajny, zadbany ogródek, stojący już garaż blaszany (sprzedawany razem z domem) oraz czynna studnię. Parcela jest w całości ogrodzona - to kolejna oszczędność.

Lokalizacja zapewnia bliskość przedszkola, szkoły, sklepów, marketów, rynku, jak również dojazdu do Rybnika czy też Wodzisławia Śl..

Nieruchomość posiada założoną Księgę Wieczystą, brak jakichkolwiek zadłużeń, stan prawny w najlepszym porządku.

Serdecznie zapraszamy na prezentację - na tej ofercie można bardzo dużo zaoszczędzić jeśli ktoś myśli o budowie bądź też zakupie i remoncie fajnego, komfortowego domku jednorodzinnego. Tak naprawdę za tą cenę można ewentualnie kupić działkę, zrobić projekt, podłączyć media i uzyskać pozwolenie na budowę. Tutaj mamy już "stan surowy" jak również nie musimy załatwiać wszystkich formalności, od zakupu zaraz możemy przystąpić do remontu. Takie nieruchomości mają swój niepowtarzalny klimat!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej.

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach