Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Dom
Rydułtowy
449000.00 PLN
Sprzedaż
pow 300.00 m2
5 pokoi
Numer oferty: NOH-DS-864
Typ nieruchomości: Dom
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 300.00 m2
Cena: 449000.00PLN (1496.67 PLN/m2)
Opis oferty
Przedstawiamy duży (możliwość zamieszkania dwóch rodzin) dom znajdujący się w Rydułtowach. Całość jest wyremontowana, zadbana, wymaga tylko drobnego odświeżenia poprzez odmalowanie ścian. Dom sprzedawany jest z całością mebli (gdyby ktoś nie chciał, meble zostaną zabrane). Działka na której usytuowany jest budynek jest zagospodarowana. Wartość całości nieruchomości jest dużo wyższa niż cena, dlatego warto zobaczyć i rozważyć tą ofertę!

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

-budynek murowany z 1970 roku,
-wiatrołap,
-4 pokoje,
-2 kuchnie,
-2 łazienki,
-2 przedpokoje,
-pokój kominkowy,
-2 garaże,
-na parterze ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki, na piętrze grzejniki,
-nowe okna PCV i nowe instalacje elektryczna i wod-kan,
-obecnie dom posiada przydomowe szambo, jednak robiona jest kanalizacja, dom ma być podłączony do niej w przyszłym roku,
-duży, zadaszony taras,
-ogródek zadbany, częściowo wyłożony kostką brukową,
-parcela w całości ogrodzona dużym płotem, z kutą bramą otwieraną napędem elektrycznym z pilota,
-dom w całości wyremontowany, wymaga odświeżenia poprzez odmalowanie ścian,
-dom sprzedawany jest z całością umeblowania (gdyby ktoś nie chciał, meble zostaną zabrane),
-działka o powierzchni 1199 m2,
-dom o powierzchni ok. 300 m2, w tym ok. 200 m2 powierzchni użytkowej,
-dom ogrzewany centralnie piecem na węgiel,
-dogodna lokalizacja: blisko do przystanku PKS, szkoły podstawowej, przedszkola, sklepu spożywczego.

Nieruchomość nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny, ponieważ po wejściu do domu, z wiatrołapu dostaniemy się do części na parterze (poprzez drzwi), a schodami na piętro. Dzięki temu dom można traktować jako dwa osobne mieszkania (są już nawet założone dwa osobne liczniki zużycia prądu. Jeden na parter, drugi na piętro).

Nieruchomość bardzo ciekawa, dlatego też zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej.

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach