Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Wodzisław Śląski
126000.00 PLN
Sprzedaż
pow 3633.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-875
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Wodzisław Śląski
Powierzchnia: 3633.00 m2
Cena: 126000.00PLN (34.68 PLN/m2)
Opis oferty
Na sprzedaż teren inwestycyjny w Zawadzie idealny nadający się pod działalność usługowo-gastronomiczną np. restauracja, dom weselny, hotel. Blisko do kościoła (jakieś 200 metrów widoczny z działki, to znakomity atut np. dla domu weselnego czy też restauracji), przystanku PKS, banku. Jakieś 300 metrów od działki jest szkoła, przedszkole.

Teren znajduje się praktycznie przy głównej w Zawadzie drodze (ul. Młodzieżowa), wjazd obok hurtowni alkoholu Zawadzianka. Działka w kształcie trapezu u wymiarach (podane są od najmniejszego): 40 x 55 x 70 x 82.

Kształt działki podany na załączonej do ogłoszenia mapie (po zdjęciach).

Teren posiada dostęp do drogi publicznej, asfaltowej, w której znajdują się prąd i woda.

Bardzo dobra lokalizacja, możliwość prowadzenia też innych działalności np. duży gabinet kosmetyczny, market spożywczy itp..

Bardzo blisko do: szkoły, przedszkola, banku, przystanku PKS.

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach