Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Mieszkanie
Rydułtowy
63000.00 PLN
Sprzedaż
pow 30.28 m2
1 pokój
Numer oferty: NOH-MS-883
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 30.28 m2
Cena: 63000.00PLN (2080.58 PLN/m2)
Opis oferty
*** REZERWACJA ***

Na sprzedaż duża i przestronna kawalerka mieszcząca się w Rydułtowach przy ulicy Krzyżkowickiej - łączna powierzchnia mieszkania wynosi 30,28 m2 a na jej całość składają się duży i przestronny pokój, przedpokój, kuchnia z oknem oraz łazienka. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Mieszkanie wymaga remontu, stąd też niska i atrakcyjna cena. Wymienione zostały już okna na PCV w kolorze białym, natomiast reszta mieszkania do zrobienia według własnego uznania. Tutaj będziesz mógł puścić wodze fantazji i zrealizować wszystkie swoje pomysły od podstaw.

Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze - nie trzeba wysoko wychodzić, jednocześnie nikt też nie podgląda Cię w mieszkaniu. Dodatkowo całe osiedle w tym roku zostało wyremontowane. Wszystkie bloki są ocieplone i mają wykonaną nową elewację. Przed klatkami znajdują się nowe ławki, kosze na śmieci, zasadzono trawniki i krzewy. Wokół znajdują się również parkingi.

Klatka schodowa spokojna i cicha, a sąsiedztwo miłe. Miesięczny czynsz wynosi tutaj jedyne 220 zł, dzięki temu mieszkanie praktycznie nie generuje żadnych kosztów.

Bardzo dobra lokalizacja zapewnia szybki dostęp do szkół, przedszkoli, supermarketów, przystanku PKS czy też rynku.

Mieszkanie posiada założoną Księgę Wieczysta i nie jest zadłużone w spółdzielni.

Serdecznie zapraszamy na prezentację na żywo!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach