Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Mieszkanie
Radlin
89000.00 PLN
Sprzedaż
pow 41.19 m2
2 pokoje
Numer oferty: NOH-MS-913
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Radlin
Powierzchnia: 41.19 m2
Cena: 89000.00PLN (2160.72 PLN/m2)
Opis oferty
*** REZERWACJA ***

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 (dwa niezależne pokoje) zlokalizowane na ul. Wieczorka w Radlinie. Mieszkanie fajne, ustawne, usytuowane na wysokim parterze, tak więc jest dla każdego - młodej rodziny, starszej osoby, osoby niepełnosprawnej.

Mieszkanie składa się łącznie z dużego pokoju, mniejszego pokoju, kuchni z oknem, przedpokoju oraz dużej łazienki. Istnieje możliwość połączenia kuchni z dużym pokojem, ponieważ ściana które je dzieli nie jest ścianą nośną! Dzięki takiemu zabiegowi można zrobić nowoczesne mieszkanie, powiększyć je optycznie i praktycznie, zachowując niezależność pokoi.

Mieszkanie posiada dodatkowo balkon oraz pomieszczenie w piwnicy. Do mieszkania doprowadzona jest instalacja gazowa. Woda ciepła ogrzewana kotłem kondensacyjnym potocznie nazywanym JUNKERSEM.

Niskie koszty utrzymania - tylko ok. 340 zł miesięcznego czynszu (wliczona zaliczka na ogrzewanie miejskie, wodę, wywóz śmieci, fundusz remontowy). Obecnie całe osiedle przechodzi modernizację (bloki są ocieplane, robiona jest nowa elewacja zewnętrzna). Na osiedlu powstał też nowy plac zabaw. Dobra lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, Rybnika, Wodzisławia czy też Rydułtów.

Mieszkanie posiada założoną Księgę Wieczystą - brak jakichkolwiek zadłużeń czy też obciążeń. Do przejęcia od zaraz.

Cena do negocjacji!

Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach