Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Lokal
Rydułtowy
2500.00 PLN
Wynajem
pow 172.00 m2
Numer oferty: NOH-LW-916
Typ nieruchomości: Lokal
Rodzaj transakcji: Wynajem
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 172.00 m2
Cena: 2500.00PLN (14.53 PLN/m2)
Opis oferty
Do wynajęcia duży lokal handlowo-usługowy znajdujący się w Rydułtowach na rynku. Lokal duży, przestronny pod każdy typ działalności.

Lokal posiada bezpośrednie wejście od rynku, przed budynkiem znajduje się bardzo dużo miejsc parkingowych. Duża witryna wystawowa z nowymi oknami i drzwiami PCV z możliwością założenia szyldu nad wejściem.

Lokal obecnie podzielony jest na salę sprzedaży i zaplecze na parterze oraz pomieszczenia socjalne i pomocnicze w piwnicy (lokal jest dwupoziomowy parter + piwnica).

Czynsz najmu to 2500 zł + media (prąd, woda, ogrzewanie). Możliwość adaptacji lokalu pod dowolną działalność i do wynajęcia od zaraz.

Na załączonych fotografiach znajdują się także rzuty pomieszczeń.

Po więcej informacji proszę dzwonić.

Serdecznie zapraszam na prezentację - brak prowizji dla biura za wynajęcie lokalu.

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach