Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Pszów
75000.00 PLN
Sprzedaż
pow 1367.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-935
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Pszów
Powierzchnia: 1367.00 m2
Cena: 75000.00PLN (54.86 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz działki pod budowę domu?
Mamy znakomitą propozycję. Parcela budowlana położona w Pszowie o powierzchni 1367 m2 znajduje się w cichym miejscu, a rozpościera się z niej bardzo ładny widok (przy dobrej widoczności widoczne góry). Teren płaski i wymiarowy. To tutaj zlokalizujesz swój wymarzony dom!


Wszystko co musisz wiedzieć:
  • powierzchnia działki to 1367 m2
  • kształt działki to prostokąt o wymiarach 34 x 39 metrów
  • teren płaski z lekkim spadem na samym końcu działki
  • teren w całości budowlany (przeznaczenie mieszkalne)
Dlaczego właśnie tak działka:
  • brak obciążeń w Księdze Wieczystej
  • dostęp do prądu oraz wody
  • bardzo dobra cena za m2 - tylko 55 zł
  • znakomita lokalizacja
Już nie musisz więcej szukać!
Jeśli wyżej zawarte informacje Cię nie przekonały, zapraszamy na prezentację na żywo! Zaprezentujemy nieruchomość, przekażemy wszystkie konieczne informacje, a Tobie pozostanie już tylko podjęcie decyzji o zakupie parceli.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DZIAŁKI SĄSIEDNIEJ O DOKŁADNIE TAKICH SAMYCH PARAMETRACH!

Serdecznie zapraszamy na prezentację na żywo!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach