Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Mieszkanie
Rybnik
333333.00 PLN
Sprzedaż
pow 43.17 m2
2 pokoje
Numer oferty: NOH-MS-954
Typ nieruchomości: Mieszkanie
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rybnik
Powierzchnia: 43.17 m2
Cena: 333333.00PLN (7721.40 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz czegoś więcej niż tylko mieszkania?
Jeśli chcesz zacząć mieszkać nowocześnie i modnie, koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Apartament zlokalizowany jest na zamykanym osiedlu, blisko centrum miasta, a jednocześnie pod lasem. Dzięki swojej lokalizacji zapewnia znakomity komfort mieszalny. Mamy tutaj dosłownie wszystko, od ścieżek rowerowych, tras spacerowych, aż po bliskość centrum miasta.

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • łączna powierzchnia mieszkalna to 43,17 m2
  • 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój z wydzieloną garderobą oraz balkon
  • sprzedawane z całością umeblowania (widoczne na zdjęciach)
  • gotowy apartament do wprowadzenia się od zaraz
Najważniejsze informacje:
  • niskie opłaty miesięcznie - tylko 110 zł
  • dodatkowo płatne media (prąd, woda, gaz)
  • zamykane, nowoczesne osiedle pod lasem
  • znakomita lokalizacja
Nie czekaj i umów się na prezentację!
Serdecznie zapraszamy! podczas prezentacji nasz agent zaprezentuje apartament, jak również odpowie na wszelkie pytania. Niewątpliwie, oferta inna niż wszystkie. Gotowy apartament, nowoczesne budownictwo, bliskość lasu i centrum. Tutaj są same zalety!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach