Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Suszec
95000.00 PLN
Sprzedaż
pow 1223.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-955
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Suszec
Powierzchnia: 1223.00 m2
Cena: 95000.00PLN (77.68 PLN/m2)
Opis oferty
*** REZERWACJA ***

Szukasz malowniczego miejsca na swój dom?
Jeśli jesteś na etapie poszukiwania działki pod budowę domu to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Działka znajduje się w przepięknym i malowniczym miejscu. Tutaj panuje cisza o której pewnie marzysz, dodatkowo szybko dojedziesz do Żor, Pszczyny czy też autostrady.

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • 1223 m2 powierzchni - całość pod budowę
  • wymiary działki 29 x 41 metrów
  • dojazd do działki drogą asfaltową (publiczna)
  • dostępne media to: prąd, woda i gaz (przy działce)
Najważniejsze informacje:
  • uregulowany stan prawny (założona Księga Wieczysta)
  • brak obciążeń na działce
  • znakomita lokalizacja
  • naprawdę przepiękna lokalizacja
Nie wahaj się!
Serdecznie zapraszamy na prezentację nieruchomości. Jest to na pewno jedna z najlepszych obecnie propozycji jeśli chodzi o oferty działek na sprzedaż. Podczas prezentacji nasz agent zaprezentuje nieruchomość, jak również odpowie na wszelkie pytania.

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach