Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Rydułtowy
85000.00 PLN
Sprzedaż
pow 1350.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-961
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 1350.00 m2
Cena: 85000.00PLN (62.96 PLN/m2)
Opis oferty
*** REZERWACJA ***

Stawiasz na lokalizację?
Jeśli tak - koniecznie zapoznaj się z ofertą tej działki. Parcela zlokalizowana jest w Rydułtowach przy ulicy Andrzeja Struga. Takie usytuowanie działki sprawia, że wszędzie masz blisko; do szkół, przedszkoli, marketów, sklepów. Jednym słowem działka położona jest w centrum, a dodatkowo przy bocznej ulicy. Zapewnia to spokój, ciszę i spokojne i miłe sąsiedztwo!

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • łączna powierzchnia działki to 1350 m2
  • wymiary 20 x 66 metrów
  • działka w całości budowlana
  • na działce są media: prąd, woda, kanalizacja, internet i telefon
Najważniejsze informacje:
  • uregulowany stan prawny - brak zadłużeń na działce, założona Księga Wieczysta
  • znakomita lokalizacja: szkoły, przedszkola, sklepy, przystanek PKS, rynek - wszędzie pieszo tylko 2 minuty
  • cicha i spokojna lokalizacja
  • miłe sąsiedztwo
Zapraszamy na prezentację bo warto!
Serdecznie zapraszamy na prezentację działki ponieważ naprawdę warto! Działka znakomicie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego, jak również zapisy miejscowego planu zezwalają na małą inwestycję deweloperską (zabudowa szeregowa, bliźniacza, wolnostojąca). Działka naprawdę w znakomitym miejscu! Podczas prezentacji nasz agent zaprezentuje nieruchomość jak również odpowie na wszelkie pytania.

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
 
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach