Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Dom
Gorzyce
460000.00 PLN
Sprzedaż
pow 140.92 m2
5 pokoi
Numer oferty: NOH-DS-965
Typ nieruchomości: Dom
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Gorzyce
Powierzchnia: 140.92 m2
Cena: 460000.00PLN (3264.26 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz nowego domu dla siebie?
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 nowych domów w zabudowie bliźniaczej w Czyżowicach! Domy znajdują się w naprawdę urokliwym miejscu, które zapewnia ciszę i spokój a jednocześnie jest blisko przedszkola, szkoły, sklepów, centrum Wodzisławia Śląskiego oraz wjazdu na autostradę!

Wszystko co musisz wiedzieć:
 • możliwość zakupu w dwóch wariantach:
 1. stan surowy zamknięty - 320 000 zł
 2. stan deweloperski - 460 000 zł
 • zabudowa bliźniacza
 • media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, telefon, internet
 • bardzo ciche i ustronne miejsce
 • przytulny dom, o ciekawej bryle
Najważniejsze informacje:
 • budowany z pustaka ceramicznego i ocieplony styropianem 20 cm
 • rolety oraz brama garażowa sterowane elektrycznie
 • strop żelbetowy
 • dachówka ceramiczna
Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania dokładnej "rozpiski" co zawiera dany "stan wybudowania".

Jeśli szukasz fajnego i praktycznego domu w dobrym miejscu - zapraszamy na prezentację!
Podczas prezentacji nasz agent dokładnie zaprezentuje dom, jak również przekaże niezbędne informacje. Jest to na pewno bardzo dobra oferta, dla kogoś, kto szuka cichego miejsca z szybki dostępem do szkoły, przedszkola, sklepu itp..

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach