Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Rydułtowy
83000.00 PLN
Sprzedaż
pow 847.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-975
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 847.00 m2
Cena: 83000.00PLN (97.99 PLN/m2)
Opis oferty
*** REZERWACJA ***

Znakomite działki budowlane!

Jeśli szukasz działki pod budowę domu w Rydułtowach, lepiej nie mogłeś trafić! Dwie działki o powierzchni 800 m2 znajdują się przy ulicy Gajowej, przy asfaltowej drodze bocznej (prywatnej na zasadzie służebności). Działki są wymiarowe (29x28 metrów) i posiadają dostęp do prądu i wody (sieci biegną wzdłuż działki).

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • znakomite miejsce - ul. Gajowa
  • teren płaski (do wycięcia krzaki i drzewa)
  • wymiarowe działki - 29 x 28 metrów
  • dostęp do mediów - prąd i woda
Najważniejsze informacje:
  • założona Księga Wieczysta
  • teren budowlany objęty miejscowy planem zagospodarowania przestrzennego
  • luźna zabudowa jednorodzinna w spokojnej i cichej okolicy
  • dojazd drogą asfaltową (na zasadzie służebności)
Jeśli zainteresowała Cię ta działka, zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia prezentacji! Podczas prezentacji nasz agent pokaże parcelę, jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości.
Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach