Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Wodzisław Śląski
161000.00 PLN
Sprzedaż
pow 3220.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-976
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Wodzisław Śląski
Powierzchnia: 3220.00 m2
Cena: 161000.00PLN (50.00 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz dużej działki budowlanej?
Działka położona jest w Turzyczce przy ulicy Starowiejskiej. Łączna powierzchnia parceli wynosi 3220 m2, a jej wymiary to około 30 x 100 metrów. Parcela w większej części budowlana (przód działki jest niebudowlany). Dojazd do posesji odbywa się drogą asfaltową,a przy działce znajduje się wodociąg oraz słupy z energii elektrycznej.

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • łączna powierzchnia to 3220 m2
  • wymiary około 30 x 100 metrów
  • część budowlana to około 2000 m2 a niebudowlana 1200 m2
  • dostęp do prądu i wody
Najważniejsze informacje:
  • założona Księga Wieczysta - brak obciążeń
  • parcela płaska i wymiarowa
  • bardzo ciche i ustronne miejsce
  • blisko do autostrady (wjazd Gorzyce i Mszana) oraz centrum miasta
Szukasz działki w spokojnym miejscu?
Zapraszamy na prezentację podczas której nasz agent przedstawi nieruchomość jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Nieruchomość na pewno gwarantuje cisze oraz spokój. Atutem jest również bardzo luźna (praktycznie jej brak) zabudowa w sąsiedztwie.


Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach