Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Lokal
Radlin
700.00 PLN
Wynajem
pow 14.00 m2
Numer oferty: NOH-LW-998
Typ nieruchomości: Lokal
Rodzaj transakcji: Wynajem
Miejscowośc: Radlin
Powierzchnia: 14.00 m2
Cena: 700.00PLN (50.00 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz miejsca pod swój biznes?
Zapoznaj się z ofertą najmu lokalu handlowo-usługowego w samym centrum Radlina (naprzeciw Rossmana i kościoła). Lokal usytuowany jest na parterze, znajduje się w nowym budynku i jest generalnie wykończony. Przez kilka ostatnich lat działał tutaj zakład fryzjerski.

Wszystko co musisz wiedzieć:
 • lokal handlowo-usługowy
 • powierzchnia 14 m2
 • wystawa na główną ulice handlową w Radlinie
 • miejsce na reklamę na elewacji budynku
 • działał tutaj zakład fryzjerski - wszystko przygotowane pod prowadzenie podobnej działalności
 • bardzo duże natężenie pieszo-jezdne
 • bardzo duża ilość miejsc parkingowych obok budynku
 • miesięczny czynsz to 700 zł + media
 • możliwość wynajęcia lokalu na piętrze (54 m2) jako dodatkowej powierzchni (wspólne wejście dla obu lokali)
 • możliwość dostosowania lokalu do własnych potrzeb
 • ogrzewanie podłogowe
Zapraszamy na prezentację!
Jeśli szukasz miejsca pod swój biznes - koniecznie zapoznaj się z ofertą. Zadzwoń i umów się na prezentację nieruchomości podczas której nasz agent przedstawi lokal jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach