Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Wodzisław Śląski
79900.00 PLN
Sprzedaż
pow 1338.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-999
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Wodzisław Śląski
Powierzchnia: 1338.00 m2
Cena: 79900.00PLN (59.72 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz działki na obrzeżach miasta?
Zapoznaj się z ofertą działki budowlanej (mieszkaniowo-usługowa) położonej w dzielnicy Jedłownik przy ulicy Modrzewiowej. Działka znajduje się w cichym miejscu, wokół zabudowy domów jednorodzinnych oraz działek niezabudowanych. Parcela jest wymiarowa, płaska, częściowo zadrzewiona. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, czyli ulicy Modrzewiowej.

Wszystko co musisz wiedzieć:
 • wymiary ok. 25 x 50 metrów
 • kształt prostokąta
 • dostęp do drogi publicznej - ulicy Modrzewiowej
 • działka mieszkaniowo-usługowa
 • dostęp do mediów - prąd i woda + możliwość podłączenia gazu
 • działka w całości budowlana (oprócz jej tylnej części z powodu napowietrznej linii wysokiego napięcia)
 • znakomite położenie w cichej i spokojnej okolicy
 • blisko do centrum oraz autostrady (wjazd Mszana i Gorzyczki)
 • blisko do siłowni, szkół, przedszkola, sklepu, restauracji
 • założona Księga Wieczysta - brak zadłużeń
 • cena do negocjacji
Zapraszamy na prezentację!
Podczas prezentacji nasz agent zaprezentuje nieruchomość, jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Nieruchomość znakomita dla kogoś kto ceni spokój i ciszę. Położenie sprawia, że miejsce to jest bardzo komfortowe do mieszkania - po prostu wszędzie jest blisko. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na prezentację na żywo!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach