Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Rydułtowy
250000.00 PLN
Sprzedaż
pow 2782.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-1001
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rydułtowy
Powierzchnia: 2782.00 m2
Cena: 250000.00PLN (89.86 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz dużej działki budowlanej?
Zapoznaj się z ofertą działki budowlanej położonej w Rydułtowach (przy granicy z Piecami) przy ulicy Szczerbickiej. Parcela jest duża, wymiarowa i posiada dostęp do niezbędnej infrastruktury (prąd, woda i kanalizacja). Nieruchomość usytuowana jest w bardzo cichym i spokojnym miejscu (około 70 metrów od głównej ulicy) wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Jeśli więc planujesz budowę domu i chciałbyś mieć duży ogród lub planujesz małą inwestycję deweloperską (kilka domów) - koniecznie zapoznaj się z ofertą!

Wszystko co musisz wiedzieć:
 • łączna powierzchnia to 2782 m2
 • wymiary działki to 66 metrów długości na 42 metry szerokości
 • dojazd drogą utwardzoną kamieniem
 • przy działce znajduje się niezbędna infrastruktura techniczna (prąd, woda, kanalizacja i światłowód)
 • parcela położona wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej
 • bardzo ciche i spokojne miejsce
 • działka jest w całości ogrodzona
 • znakomita lokalizacja - ul. Szczerbicka (boczna od głównej ulicy)
 • bardzo szybki dojazd do Rybnika, Rydułtów oraz Raciborza
 • znakomite tereny w których na pewno odpoczniesz po pracy
 • założona Księga Wieczysta - brak zadłużeń czy też kredytów obciążających działkę
Zapraszamy na prezentację!
Podczas prezentacji nasz agent przedstawi nieruchomość, jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Nieruchomość znakomita jeśli chodzi o: położenie, metraż i wymiary, dostęp do infrastruktury oraz cenę. Jeśli cenisz cisze i spokój, a dodatkowo zależy Ci na szybki dojeździe do centrum miasta - koniecznie zapoznaj się z tą ofertą!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

​Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach