Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Rybnik
98900.00 PLN
Sprzedaż
pow 800.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-1053
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Rybnik
Powierzchnia: 800.00 m2
Cena: 98900.00PLN (123.62 PLN/m2)
Opis oferty
Jeśli szukasz działki budowlanej na obrzeżach Rybnika - znakomicie trafiłeś!
Parcela znajduje się w Popielowie przy ul. Wisławy Szymborskiej w bardzo cichej i spokojnej lokalizacji. Działka o powierzchni 800 m2 położona jest w atrakcyjnym miejscu gdzie zaczyna już brakować działek budowlanych, co powoduje ich ciągły wzrost wartości. Działka w całości budowlana, z dostępem do mediów (prąd podłączony będzie na wiosnę 2023 roku ponieważ został już złożony wniosek, natomiast woda również w przyszłym roku ma zostać doprowadzona). Dojazd do działki odbywa się wpierw po drodze publicznej (należy do miasta) obecnie w formie drogi utwardzonej, jednak ma zostać przez miasto zrobiona (asflat), a sama końcówka na zasadzie służebności przejazdu przez działkę od sąsiada (zaznaczone na zdjęciu).

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • powierzchnia działki to 800 m2
  • wymiary działki to ok. 24,5 x 33 metry (pod zabudowę ok. 20 metrów z powodu biegnącej przez działkę służebności)
  • przez działkę biegnie służebność o szerokości 5 metrów (zaznaczone na zdjęciu)
  • działka budowlana (objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego)
  • dostęp do mediów: prąd, woda i gaz
  • parcela lekko pochyła -  można pięknie wkomponować dom w otoczenie
  • założona Księga Wieczysta - brak zadłużeń itp.
  • cicha i spokojna okolica - ul. Wisławy Szymborskiej
  • wokół działki niezabudowane lub zabudowane nowymi domami (piękna okolica)
Zapraszamy na prezentację!
Podczas prezentacji nasz agent przestawi nieruchomość, jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Działka idealna dla kogoś, kto szuka kompaktowej działki pod swój wymarzony dom. Tutaj jest naprawdę cicho i spokojnie, panuje fajna, sąsiedzka atmosfera, wokół powstaję nowe domy dzięki czemu okolica staje się bardzo atrakcyjna a działki w tym miejscu ciągle drożeją!

Dodatkowo moim klientom oferuję: pomoc w uzyskaniu kredytu (jestem ekspertem od kredytów hipotecznych), ustalenie stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

​Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Proszę o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach