Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Wodzisław Śląski
240720.00 PLN
Sprzedaż
pow 2006.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-1061
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Wodzisław Śląski
Powierzchnia: 2006.00 m2
Cena: 240720.00PLN (120.00 PLN/m2)
Opis oferty
Szukasz dużej działki budowlanej?
Zapoznaj się z ofertą działki położonej w Wodzisławiu Śląskim (obręb Wilchwy) znajdującej się w cichym miejscu, z dostępem do drogi publicznej (miejska, asfaltowa). Parcela znajduje się w fajnym miejscu, obok znajduje się zabudowa jednorodzinna (domy wyremontowane oraz nowo wybudowane). Działka jest płaska, w kształcie prostokąta i posiada dostęp do wody oraz prądu, a w planowana jest również nowa sieć gazowa.

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • duża działka budowlana o powierzchni 2006 m2
  • wymiary działki to około 35 x 57 metrów
  • teren płaski, w kształcie prostokąta
  • działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego
  • dostęp do prądu i wody. Planowana jest również nowa sieć gazowa
  • spokojne miejsce
  • położona przy miejskiej, asfaltowej drodze
  • blisko do szkoły, przedszkola, sklepu, autostrady A1, centrum, terenów rekreacyjnych (ścieżki rowerowe, las, miejsca rozrywki)
  • założona Księga Wieczysta
  • cena to 120 zł/m2
Zapraszamy na prezentację!
Podczas prezentacji nasz agent przedstawi nieruchomość, jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Jeśli szukasz dużej działki dla siebie lub jesteś inwestorem i szukasz miejsca pod budowę domów na sprzedaż - jest to znakomita oferta dla Ciebie! Wokół powstało wiele nowych domów, były też inne inwestycje deweloperskie które zostały szybko sprzedane. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

​Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach