Biura - Rybnik, Wodzisław, Rydułtowy, Żory, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie-Zdrój
Infolinia: 511 511 016, 32 45 30 826, 515 258 408, 509 424 888
Masz zamiar sprzedać nieruchomość? Zgłoś się do nas! Skutecznie rozreklamujemy Twoją nieruchomość! Całkowicie ZA DARMO wystawimy ogłoszenia na portalach internetowych - OLX, Otodom, Allegro, Gratka - i innych. Dodatkowo wystawimy ogłoszenie ZA DARMO w naszych gablotach informacyjnych rozmieszczonych w wielu centralnych miejscach regionu,a także na naszych Telebimach i Tablicach LED'owych, monitorach LCD i na banerach znajdujących się w okolicznych, najruchliwszych miejscach. Wydrukujemy również ulotki reklamujące Twoją nieruchomość i rozdystrybuujemy je wśród okolicznych mieszkańców. Podejmiemy również wiele innych działań o których szczegółowo poinformujemy Cię, jeśli się do nas zgłosisz! Zadzwoń na Infolinię lub przyjdź do któregoś z naszych biur!
Wyszukiwarka ofert
Typ
Transakcja
miejscowość / gmina
dzielnica / sołectwo
Cena od
Cena do
Metraż od
Metraż do
Działka
Gorzyce
49900.00 PLN
Sprzedaż
pow 1243.00 m2
Numer oferty: NOH-GS-1063
Typ nieruchomości: Dzialka
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Miejscowośc: Gorzyce
Powierzchnia: 1243.00 m2
Cena: 49900.00PLN (40.14 PLN/m2)
Opis oferty
*** REZERWACJA *** 

Szukasz taniej działki budowlanej pod budowę domu lub jako teren rekreacyjny?

Zapoznaj się z ofertą czterech działek budowlanych położonych w Gorzycach pomiędzy ulicami Piaskowa i Prusa. Zakupić można pojedynczo każdą z działek, dwie, trzy lub wszystkie cztery. Teren bardzo urokliwy, cichy i spokojny. Nieruchomość położona jest wśród bardzo luźnej zabudowy jednorodzinnej, otoczona jest także polami i łąkami. W ulicy znajdują się media czyli prąd, woda, gaz oraz światłowód. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron - od ulicy Piaskowej i Prusa.

Wszystko co musisz wiedzieć:
  • wymiary działek to ok. 14 x 90 metrów
  • przez pierwsze działki - od ulicy Piaskowej oraz Prusa - zostaną ustanowione służebności przejazdu do działek środkowych. Tak więc działki od strony ulicy będą miały wymiary 11 x 90 metrów (faktyczny teren pod zabudowę)
  • dostęp do mediów (sieci położone są w ulicy) - prąd, woda, gaz, światłowód
  • ciche i spokojne miejsce
  • działki objęte miejscowym planem - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna
  • założona Księga Wieczysta - brak obciążeń czy też zadłużeń
  • cena to tylko 40 zł/m2
  • bardzo dobra lokalizacja - do Wodzisławia 10 minut samochodem, autostrada A1 5 minut samochodem
  • blisko do sklepów, piekarni, przystanku PKS który jest zaraz obok działek
  • możliwość zakupu dowolnej ilości działek (można kupić też całość)
Zapraszamy na prezentację!
Podczas prezentacji nasz agent przedstawi nieruchomość, jak również odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Oferta bardzo atrakcyjna cenowo. Jeśli szukasz taniej działki pod budowę fajnego domu w urokliwym i cichym miejscu to serdecznie zapraszamy do kontaktu jak również na prezentację na żywo!

Prezentowana nieruchomość nie spełnia Twoich oczekiwań? Odwiedź naszą stronę internetową (adres dostępny na każdym zdjęciu), na której znajduje się codziennie aktualizowana baza nieruchomości, a wśród mnóstwa dostępnych u nas ofert na pewno odnajdziesz tę jedyną! Dla klientów planujących sprzedaż nieruchomości, również przygotowaliśmy świetną ofertę – szczegóły na naszej stronie internetowej. 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy: pomoc w uzyskaniu kredytu, ustaleniu stanu prawnego nieruchomości, usługi wykwalifikowanego geodety, audyty energetyczne, ubezpieczenia.

​Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek i błędów.
Agent prowadzący:
Marcin Gaszka
515 258 407
biuro@nowa-chata.pl
Wyślij zapytanie:

Opublikuj
Drukuj

Dlaczego my?

Oferujemy najszerszą i najskuteczniejszą reklamę w regionie
Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje
Działamy na terenie całego ROW

W naszej ofercie znajdą Państwo domy, mieszkania, działki, lokale w Rybniku, Wodzisławiu, Rydułtowach, Radlinie, Pszowie, Żorach, Czerwionce-Leszczynach i okolicznych miejscowościach